.

Rabia VATAN: Sayın Hakan Tan, Sigma Elektrik’teki pozisyonunuzdan ve kısaca kendinizden bahsedebilir misiniz?

Hakan TAN: Haziran ayında Sigma Elektrik ailesine katıldım. CMO (Chief Marketing Officer) ve CSO (Chief Sales Officer) olarak görev yapmaktayım. Diğer bir deyişle Pazarlama ve Satış Direktörlüğü görevlerini üstlenmekteyim. Sigma Elektrik pazarlama ve satış yönetimleri gelişen ve küreselleşen ticari koşullara göre tekrar yapılandırılmaktadır. Bu yapılandırma çerçevesinde Sigma Elekrik CMO & CSO bölümleri Pazarlama, Satış, Proje Satış, Satış Destek, CRM, B2B, Medya ve Marka Yönetimi, Kurumsal İletişim Yönetimlerinden oluşmaktadır.

Rabia VATAN: Kısaca firmanızın kuruluş hikayesinden bahseder misiniz? Büyümeyi nasıl sağladınız?

Ercan AYMERGEN: Novalux şirketler topluluğu aydınlatma, elektrik ve projelendirme konularında yaklaşık 20 yıldır sektörde hizmet vermektedir.

Rabia VATAN: Hakan Bey size bağlı olan bölümlerin güncel çalışmalarından ve pazarlama ekibinizden bahsedebilir misiniz?

Hakan TAN: Firmamıza ait STAMBU ve Super markalarımızın kurumsal, stratejik amaçlarımız doğrultusunda pazarlama ve kurumsal iletişim yönetimi, kalite ve ürün yönetimi, stok-maliyet-kârlılık yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), B2B ve B2C yönetimi, satış yönetimi çalışmalarını sürdürmekteyiz. Tabii ki bu bir ekip ve uzmanlık işi.

Rabia VATAN: Röportajımıza firmanız hakkında kısa bilgi alarak başlayalım.

Faruk UĞURLU: Firmamız Liva Grup Yıldırımdan Korunma ve Topraklama Sistemleri ile ilgili üretim yapmakta olan bir şirkettir.

TOP