.

Prysmian Group Türkiye, enerji sektörünün farklı alanlarından temsilcilerini bir araya getiren 10. Enerji Kongresi ve Fuarı'na (EIF 2017) katıldı. Türkiye'nin yerli enerji politikalarında güneş enerjisinin önemine dikkat çekti.

Prysmian Group Türkiye, kurumsal web sitesi www.prysmiangroup.com.tr ‘yi yeniledi. Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Group Türkiye’nin kurumsal web sitesi www.prysmiangroup.com.tr yenilendi.

Gediz Elektrik ve Aydem Elektrik dağıtım şirketlerinin müşterilerine satmak üzere elektrik satın aldığı TETAŞ’a borcunun 600-650 milyon TL’ye kadar çıktığı belirtildi.

Ordulu 64 yaşındaki Ahmet Ergin, tasarruf sağlamak amacıyla kurduğu sistemle evinin elektriğini üretiyor. Altınordu ilçesi Kayabaşı Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan emekli Ergin, emekli olduktan sonra hobi olarak tarım ve elektronik işleriyle uğraşmaya başladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Elektrik Bölümü mezunu olan Ergin, evinde elektrik masrafını en aza indirmek amacıyla yeni bir sistem kurmaya karar verdi.

TOP